Bradavice - příčina, léčba a prevence | Endwarts.cz

EndWarts ORIGINAL, EndWarts PEN a EndWarts FREEZE jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití.

Už máte bradavic dost?

S bradavicemi je možné navštívit lékaře nebo je ošetřit některým z volně prodejných přípravků dostupných ve vaší lékárně. V rámci ošetření bradavic existují dvě různé metody: odstranění bradavic kyselinou nebo zmrazení bradavic. Ať si vyberete kteroukoli metodu, nabízíme vám ty nejúčinnější zdravotnické prostředky!

EndWarts je vhodný jak pro dospělé, tak pro děti.

Více

Jak se zbavit bradavic

Rodinný

EndWarts ORIGINAL

Pro celou rodinu

EndWarts ORIGINAL je jedinečný přípravek pro ošetření bradavic, který bradavice účinně vysuší. Jedinečný způsob účinku je přesně to, čím se náš výrobek liší od jiných kyselin na trhu.

EndWarts ORIGINAL
Pečující

EndWarts PEN

Přesná aplikace

Obsahuje stejně silnou a účinnou kyselinu jako EndWarts ORIGINAL. Tento výrobek byl vyvinut a navržen se zřetelem na potřeby zákazníků. Bezpečná metoda pro pohodlné použití.

EndWarts PEN
Nejchladnější

EndWarts FREEZE

Jednorázové ošetření

První prostředek pro domácí ošetření s dostatečně chladným plynem, který zasáhne i ty nejhlubší vrstvy bradavice.

EndWarts FREEZE
Faq

Často kladené dotazy (FAQ)

Icons

Proč máme bradavice?

Bradavice jsou infekční onemocnění. Způsobuje je lidský papilomavirus (HPV), který malými rankami či škrábanci infikuje buňky ve vnější vrstvě kůže. Existuje přes 100 různých typů HPV virů, které jsou nakažlivé.

Icons

Co jsou moluska?

Moluska a bradavice jsou kožní výrůstky, které se běžně vyskytují u dětí, ale způsobují je naprosto odlišné druhy virů. Moluska způsobuje virus molluscum contagiosum, zatímco bradavice způsobuje lidský papilomavirus (HPV). Oba viry jsou přenosné a snadno se šíří, ale zatímco na molluscum contagiosum je většina lidí rezistentních, na HPV virus nikoli.

Icons

Jsou bradavice přenosné?

Bradavice – malé kožní výrůstky s hrubým povrchem – jsou velmi běžné, obzvlášť u dětí. Jsou však bradavice přenosné? Stručně řečeno ano, bradavice se mohou přenášet jak přímým, tak nepřímým kontaktem. Najít zdroj infekce je obvykle obtížné, protože viry způsobující bradavice jsou všudypřítomné a příznaky bradavic se mohou objevit za dva až šest měsíců.

Opouštíte stránku EndWarts

Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ opustíte stránku společnosti Mylan a přejdete na stránky třetích stran, za jejichž obsah společnost Mylan nenese zodpovědnost.