Bradavice - příčina, odstranění a prevence | Endwarts.cz

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání zdravotnických prostředků EndWarts Original, Pen a Freeze určených k odstraňování bradavic, a EndWarts Extra určeného k odstraňování měkkých fibromů.

Už máte bradavic dost?

S bradavicemi je možné navštívit lékaře nebo je ošetřit některým zdravotnickým prostředkem EndWarts. V rámci ošetření bradavic můžete využít například tyto dvě metody - odstranění bradavic kyselinou nebo zmrazení bradavic. Ať si vyberete kteroukoli metodu, EndWarts vám nabízí spolehlivé řešení.

EndWarts je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti od 4 let.

Více

Jak se zbavit bradavic

Pečující

EndWarts ORIGINAL

EndWarts PEN C

Přesná aplikace

EndWarts Original a EndWarts Pen C obsahují stejně silnou kyselinu mravenčí. Bezpečná metoda pro pohodlné použití.

EndWarts ORIGINAL
EndWarts PEN C

EndWarts FREEZE

Jednorázové ošetření

První zdravotnický prostředek pro domácí ošetření s dostatečně chladným plynem, který zasáhne i ty nejhlubší vrstvy bradavice.

EndWarts FREEZE

EndWarts EXTRA

Jednorázové ošetření

Bezpečný, rychlý a jednoduchý prostředek pro domácí ošetření fibromů, který účinně odstraňuje fibromy na krku, hrudi nebo podpaží. Jedná se o první prostředek pro domácí ošetření fibromů.

EndWarts EXTRA
Faq

Často kladené dotazy (FAQ)

Icons

Proč máme bradavice?

Bradavice jsou infekční onemocnění. Způsobuje je lidský papilomavirus (HPV), který malými rankami či škrábanci infikuje buňky ve vnější vrstvě kůže. Existuje přes 100 různých typů HPV virů, které jsou nakažlivé.

Icons

Co jsou moluska?

Moluska a bradavice jsou kožní výrůstky, které se běžně vyskytují u dětí, ale způsobují je naprosto odlišné druhy virů. Moluska způsobuje virus molluscum contagiosum, zatímco bradavice způsobuje lidský papilomavirus (HPV). Oba viry jsou přenosné a snadno se šíří, ale zatímco na molluscum contagiosum je většina lidí rezistentních, na HPV virus nikoli.

Icons

Jsou bradavice přenosné?

Bradavice – malé kožní výrůstky s hrubým povrchem – jsou velmi běžné, obzvlášť u dětí. Jsou však bradavice přenosné? Stručně řečeno ano, bradavice se mohou přenášet jak přímým, tak nepřímým kontaktem. Najít zdroj infekce je obvykle obtížné, protože viry způsobující bradavice jsou všudypřítomné a příznaky bradavic se mohou objevit za dva až šest měsíců.

Opouštíte stránku EndWarts

Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ opustíte stránku společnosti Viatris a přejdete na stránky třetích stran, za jejichž obsah společnost Viatris nenese zodpovědnost.