Kyselina mravenčí k odstranění bradavic| Endwarts.cz

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání zdravotnických prostředků EndWarts Original, Pen a Freeze určených k odstraňování bradavic, a EndWarts Extra určeného k odstraňování měkkých fibromů.

Kyselina mravenčí k odstranění bradavic

Pokud jste bezúspěšně zkusili několik prostředků odstranění bradavic, nejste sami. Bradavic se zbavíte jen těžko a mají tendenci se vracet.

Existují však účinné způsoby, jak nevzhledné – a někdy bolestivé – bradavice odstranit. Kyselina mravenčí je relativně nový a snadno použitelný, volně prodejný roztok na odstranění bradavic. Kyselina mravenčí má při ošetření bradavic dehydratační účinek, ale jde o žíravinu, takže musí být používána s opatrností.

Použití kyseliny mravenčí k odstranění bradavic

Bradavice mohou působit rozpaky a mají negativní vliv na kvalitu života. Bradavice jsou také nakažlivé a abyste předešli šíření infekce z jedné části těla na druhou, nebo na jiného člověka, měli byste s ošetřením začít ihned, jakmile se bradavice objeví. Kyselina mravenčí je biologicky odbouratelná organická sloučenina, kterou lze použít k ošetření bradavic na rukou, chodidlech, loktech a kolenou. Roztok se na bradavici aplikuje jedenkrát týdně a je absorbován přímo do bradavice, odkud ji zevnitř vysuší. Tělo pak časem bradavici pozvolně vyloučí. Při správném použití nezanechá kyselina mravenčí na kůži žádné jizvy.

Kdo by měl kyselinu mravenčí na bradavice použít?

Volně prodejné prostředky se obvykle doporučují jako první krok při ošetření bradavic a k použití kyseliny mravenčí nepotřebujete ve většině případů potvrzení diagnózy lékařem či lékařský předpis. Kyselina mravenčí se snadno aplikuje a je vhodná pro většinu lidí, včetně nezletilých dětí s bradavicemi. Na rozdíl od některých jiných volně prodejných prostředků mohou kyselinu mravenčí používat i diabetici, těhotné ženy i kojící matky. Jde o správnou volbu, pokud potřebujete ošetřit několik bradavic najednou.

EndWarts PEN a EndWarts Original jsou prostředky na ošetření bradavic, které obsahují kyselinu mravenčí, které lze zakoupit v lékárně.

EndWarts ORIGINAL

EndWarts ORIGINAL je efektivní lokální řešení pro odstranění bradavic na rukou, nohou, loktech a kolenou.

Přečtěte si o EndWarts ORIGINAL

Jaké jsou alternativy k ošetření bradavic kyselinou mravenčí?

Pokud se rozhodnete bradavice neošetřit, mohou samy od sebe zmizet. To však může trvat několik let i déle, a mezitím se bradavice mohou rozšířit na další části těla, stejně jako na rodinné příslušníky a jiné lidi, se kterými přijdete do kontaktu.

Domácí ošetření

Většinu bradavic lze odstranit doma pomocí volně prodejných prostředků, jako je kyselina mravenčí. Další volně prodejné prostředky mohou obsahovat kyselinu salicylovou nebo kyselinu trichloroctovou (TCA). Doma lze také bradavice zmrazit, například oxidem dusným. Pokud jste kyselinu mravenčí a oxid dusný vyzkoušeli, ale bradavice nezmizely, můžete odstranění bradavic zkonzultovat s lékařem.

Ošetření u lékaře

Ošetření bradavic u lékaře je obvykle vyhrazeno pro nejvážnější případy, kdy volně prodejné prostředky nezabírají nebo pokud se bradavice objevují znovu. Běžné ošetření zahrnuje vypalování bradavic nebo zmrazení bradavic (kryoterapii). Dalšími možnostmi jsou odstranění bradavic laserem a chirurgické odstranění (kyretáž). I když jsou výsledky ošetření lékařem obvykle okamžité, může být tato cesta finančně nákladná. Tato ošetření jsou také někdy bolestivá a na kůži mohou zanechávat jizvy.

 

Rodinný

EndWarts ORIGINAL

Pro celou rodinu

EndWarts ORIGINAL zdravotnický prostředek pro ošetření bradavic, který bradavice účinně vysuší.

EndWarts ORIGINAL
Pečující

EndWarts PEN C

Přesná aplikace

Obsahuje stejně silnou a účinnou kyselinu jako EndWarts ORIGINAL. Tento zdravotnický prostředek byl vyvinut a navržen se zřetelem na potřeby zákazníků. Bezpečná metoda pro pohodlné použití.

EndWarts PEN C

EndWarts FREEZE

Jednorázové ošetření

První zdravotnický prostředek pro domácí ošetření s dostatečně chladným plynem, který zasáhne i ty nejhlubší vrstvy bradavice.

EndWarts FREEZE

Opouštíte stránku EndWarts

Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ opustíte stránku společnosti Viatris a přejdete na stránky třetích stran, za jejichž obsah společnost Viatris nenese zodpovědnost.