Bradavice – Co jsou bradavice? | Endwarts.cz

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání zdravotnických prostředků EndWarts Original, Pen a Freeze určených k odstraňování bradavic, a EndWarts Extra určeného k odstraňování měkkých fibromů.

Jak poznat bradavici?

Nalezli jste u sebe kožní výrůstek a nejste si jisti, že se jedná o bradavici? Někdy je jejich podoba zrádná a může dojít k mylné záměně s kuřím okem. Následující přehled by vám mohl pomoci v orientaci mezi jednotlivými kožními útvary, se kterými se můžete během života setkat. V případě pochybností, doporučujeme vyhledat odborníka.

Příčiny bradavic

Bradavice se mohou šířit mezi lidmi a z jednoho místa na vašem těle na druhé, jaké jsou příčiny?

Příčiny bradavic
Rodinný

EndWarts ORIGINAL

Pro celou rodinu

EndWarts ORIGINAL zdravotnický prostředek pro ošetření bradavic, který bradavice účinně vysuší.

EndWarts ORIGINAL
Pečující

EndWarts PEN C

Přesná aplikace

Obsahuje stejně silnou a účinnou kyselinu jako EndWarts ORIGINAL. Tento zdravotnický prostředek byl vyvinut a navržen se zřetelem na potřeby zákazníků. Bezpečná metoda pro pohodlné použití.

EndWarts PEN C

EndWarts FREEZE

Jednorázové ošetření

První zdravotnický prostředek pro domácí ošetření s dostatečně chladným plynem, který zasáhne i ty nejhlubší vrstvy bradavice.

EndWarts FREEZE

Opouštíte stránku EndWarts

Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ opustíte stránku společnosti Viatris a přejdete na stránky třetích stran, za jejichž obsah společnost Viatris nenese zodpovědnost.