Fakta a informace o prostředku EndWarts Pen | Endwarts.cz

EndWarts ORIGINAL, EndWarts PEN a EndWarts FREEZE jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití.

Často kladené dotazy týkající se prostředků EndWarts PEN

Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy týkající se prostředků EndWarts PEN.

 • Lze EndWarts PEN použít na všechny typy bradavic?

  EndWarts PEN lze použít na bradavice na rukou, chodidlech, loktech a kolenou. EndWarts PEN se nesmí používat k ošetření bradavic na genitáliích nebo na obličeji.

 • Jak EndWarts PEN funguje?

  EndWarts PEN je účinným prostředkem pro odstraňování bradavic. Roztok je určen k ošetření rukou, chodidel, loktů a kolen, a to jak u dospělých, tak i u dětí. Díky svému jedinečnému složení EndWarts PEN pomáhá bradavice vysušit a vyloučit. Roztok z pera EndWarts PEN je absorbován přímo do bradavice a nezanechává na kůži žádné stopy. Ihned po jeho použití si tedy můžete například obléknout ponožky nebo se vykoupat.

 • Lze pero rozbít a/nebo odstranit hrot?

  Ne, konstrukce pera byla pečlivě testována a je těžké ho rozbít. Lze ho rozbít pouze úmyslně. Rovněž není možné odstranit hrot.

 • Je jednoduché EndWarts PEN použít?

  Ano, pouze sejměte uzávěr s dětskou pojistkou a na tři vteřiny jemně přitlačte hrot pera na bradavici. Ošetřujte pravidelně jednou týdně, dokud bradavice zcela nezmizí. Dávejte pozor, aby se roztok nedostal na okolní zdravou pokožku.

 • Je aplikace pera praktická?

  Ano, díky trojúhelníkovému úchopu aplikátor zlepšuje ergonomii a usnadňuje aplikaci. Díky tvaru hrotu je aplikace přesná a jednoduchá.

 • Je pero bezpečné?

  Ano, EndWarts PEN je bezpečné. Přesný aplikátor zajišťuje bezpečnou aplikaci a samotné pero je velmi kvalitní. Přesný aplikátor zajišťuje bezpečné ošetření a jedinečný absorpční hrot zůstává vlhký pro ošetření několika bradavic. EndWarts PEN je zdravotnický prostředek označený značkou CE - vysvětlit! a je biologicky rozložitelný.

 • Má pero víčko s dětskou pojistkou?

  Ano. Víčko s dětskou pojistkou chrání roztok před nechtěným kontaktem s dítětem. Víčko lze zavřít v jakékoli poloze. Chcete-li pero otevřít, otáčejte uzávěrem, dokud oranžová páska na peru nebude ve stejné rovině jako dutinka na víčku. Poté lze uzávěr z pera bezpečně sejmout.

 • Proč pero EndWarts PEN vypadá, že je suché?

  Tajemstvím EndWarts PEN je, že k účinnému ošetření stačí jen nepatrné množství roztoku.

  Hrot pera EndWarts PEN je nepatrně vlhký, ale nikdy mokrý. Pokud před ošetřením stlačíte pero na ubrousek, uvidíte na něm mokrou stopu. Pero EndWarts PEN uchovávejte vždy ve vzpřímené poloze.

 • Lze EndWarts PEN použít u dětí?

  Ano, EndWarts PEN lze použít k ošetření dětí mladších 4 let, ale před ošetřením byste se měli poradit s praktickým nebo dětským lékařem. Zvlášť u dětí mladších 4 let je důležité snížit dávku (před ošetřením si pozorně přečtěte návod k použití).

 • Mohou EndWarts PEN používat těhotné a kojící ženy a diabetici?

  Nejsou známá žádná rizika spojená s těhotenstvím nebo kojením. Diabetici by měli EndWarts PEN používat pouze na zdravou kůži, která není postižená diabetickým onemocněním. Buďte opatrní. Nepřekračujte stanovené množství. V případě jakýchkoli komplikací se vždy poraďte s lékařem, sestrou nebo podiatristou.

 • Je použití EndWarts PEN bolestivé?

  Ne, ošetření není bolestivé, pokud je přípravek používán správně a podle návodu k použití. V některých případech může být pozorována citlivost, štípání, pocit pálení nebo bolest. EndWarts PEN obsahuje kyselinu mravenčí a při léčbě bradavic má dehydratační účinek. Kyselina mravenčí je však sama o sobě žíravina, a měla by se používat s mimořádnou opatrností. Pokud se roztok dostane do kontaktu s okolní kůží, může kůži poškodit. Pokud během ošetření cítíte pálení nebo štípání, omyjte bradavici studenou vodou a další roztok již nenanášejte. Roztok do bradavice již pronikl. Nikdy ošetřené místo ošetřené přípravkem EndWarts PEN nepřelepujte náplastí.

 • Lze prostředek EndWarts PEN použít k ošetření několika bradavic najednou?

  Ano.

 • Je možné, aby pero EndWarts PEN používalo více lidé najednou?

  Není pravděpodobné, že by v peru virus přežil, ale sdílení pera s jinými lidmi nedoporučujeme.

 • Může se bradavice po úspěšném ošetření znovu objevit?

  Jelikož bradavice způsobuje virus, každý se může znovu infikovat a znovu mít bradavice, virem je infikováno celých 10 % populace. Bradavice úspěšně ošetřená přípravky EndWarts je však odstraněna trvale.

 • Jak funguje kyselina mravenčí ve srovnání s jinými kyselinami?

  Při léčbě bradavic funguje kyselina mravenčí jinak než ostatní kyseliny. Roztok EndWarts PEN pronikne hluboko do bradavice a účinně ji celou vysuší zevnitř, takže tělo bradavici následně vyloučí.

  Kyselina mravenčí = hluboký vysoušecí účinek

  Kyselina salicylová = peeling (odlupující účinek)

  Kyselina trichloroctová = peeling (odlupující účinek)

  Kyselina chloroctová = peeling (odlupující účinek)

 • Existují nějaká bezpečnostní opatření?

  Ošetření není bolestivé, pokud je prováděno správně a podle návodu k použití. Kyselina mravenčí je však sama o sobě žíravina a musí se používat s mimořádnou opatrností. V některých případech může být pozorována citlivost, štípání, pocit pálení nebo bolest. Je velmi důležité, aby se roztok nedostal do kontaktu s kůží kolem bradavice, jelikož může kůži poškodit.

  V případě, že během ošetření cítíte pálení nebo štípání, omyjte bradavici studenou vodou a další roztok již neaplikujte. Také je velmi důležité nikdy nezakrývat místo ošetřené přípravky EndWarts, protože účinek by byl příliš silný a použití náplasti by mohlo poškodit pokožku.

Kde mohu zakoupit EndWarts?

EndWarts je možné zakoupit v lékárně.

Koupit

EndWarts PEN

Účinné ošetření bradavic s přesnou aplikací. EndWarts PEN je efektivní ošetření bradavic, které trvá jen několik sekund a je vhodné pro bradavice, které vyžadují přesnou aplikaci.

Přečtěte si o EndWarts PEN
Endwarts

EndWarts PEN

Rodinný

EndWarts ORIGINAL

Pro celou rodinu

EndWarts ORIGINAL je jedinečný přípravek pro ošetření bradavic, který bradavice účinně vysuší. Jedinečný způsob účinku je přesně to, čím se náš výrobek liší od jiných kyselin na trhu.

EndWarts ORIGINAL
Pečující

EndWarts PEN

Přesná aplikace

Obsahuje stejně silnou a účinnou kyselinu jako EndWarts ORIGINAL. Tento výrobek byl vyvinut a navržen se zřetelem na potřeby zákazníků. Bezpečná metoda pro pohodlné použití.

EndWarts PEN
Nejchladnější

EndWarts FREEZE

Jednorázové ošetření

První prostředek pro domácí ošetření s dostatečně chladným plynem, který zasáhne i ty nejhlubší vrstvy bradavice.

EndWarts FREEZE

Opouštíte stránku EndWarts

Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ opustíte stránku společnosti Mylan a přejdete na stránky třetích stran, za jejichž obsah společnost Mylan nenese zodpovědnost.