Kyselina trichloroctová na odstranění bradavic | Endwarts.cz

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání zdravotnických prostředků EndWarts Original, Pen a Freeze určených k odstraňování bradavic, a EndWarts Extra určeného k odstraňování měkkých fibromů.

Odstranění bradavic kyselinou trichloroctovou

Odstranění bradavic kyselinou trichloroctovou (TCA) je ošetření bradavic kyselinou ve formě gelu.

Jedná se o volně prodejný prostředek pro domácí použití. Stejně jako kyselina salicylová je i TCA žíravina a vede k odlupování horních vrstev bradavice.

Jak se TCA používá?

TCA by se měla aplikovat na celý povrch bradavice dvakrát denně po dobu čtyř dní. Po čtyřdenní pauze se proces opakuje, dokud bradavice nezmizí, maximálně však čtyřikrát. Proces nanášení je dlouhý, zaschnutí roztoku trvá 10 až 15 minut.

Kdo by měl kyselinu trichloroctovou použít?

Roztok kyseliny trichloroctové k odstranění bradavic je určen pro domácí ošetření bradavic.

Příznaky bradavic

Příznaky bradavic se mohou značně lišit. Jaké jsou nejčastější znaky? “

Příznaky bradavic

Odstranění bradavic

Existuje několik různých metod pro odstranění bradavic, jaké jsou různé možnosti?

Odstranění bradavic

Jaké jsou alternativy ošetření TCA?

Domácí ošetření

Většinu bradavic lze odstranit doma pomocí volně prodejných prostředků. Pokud jste ošetření volně prodejnými prostředky vyzkoušeli, ale bradavice nezmizely, můžete odstranění bradavic konzultovat se svým lékařem.

Ošetření u lékaře

Ošetření bradavic u lékaře je obvykle určeno pro nejvážnější případy, po neúspěšném ošetření bradavic volně prodejnými prostředky nebo při recidivě bradavic. Běžné lékařské přístupy zahrnují vypálení bradavic nebo zmrazení bradavic (kryoterapie).

Rodinný

EndWarts ORIGINAL

Pro celou rodinu

EndWarts ORIGINAL zdravotnický prostředek pro ošetření bradavic, který bradavice účinně vysuší.

EndWarts ORIGINAL
Pečující

EndWarts PEN C

Přesná aplikace

Obsahuje stejně silnou a účinnou kyselinu jako EndWarts ORIGINAL. Tento zdravotnický prostředek byl vyvinut a navržen se zřetelem na potřeby zákazníků. Bezpečná metoda pro pohodlné použití.

EndWarts PEN C

EndWarts FREEZE

Jednorázové ošetření

První zdravotnický prostředek pro domácí ošetření s dostatečně chladným plynem, který zasáhne i ty nejhlubší vrstvy bradavice.

EndWarts FREEZE

Opouštíte stránku EndWarts

Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ opustíte stránku společnosti Viatris a přejdete na stránky třetích stran, za jejichž obsah společnost Viatris nenese zodpovědnost.