Odstranění bradavic laserem| Endwarts.cz

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání zdravotnických prostředků EndWarts Original, Pen a Freeze určených k odstraňování bradavic, a EndWarts Extra určeného k odstraňování měkkých fibromů.

Odstranění bradavic laserem

Pokud volně prodejné prostředky na ošetření bradavic které jste vyzkoušeli, nebyly úspěšné, může vám lékař či dermatolog doporučit odstranění bradavic laserem. Tento typ ošetření se nejčastěji používá pro odstranění bradavic na chodidlech.

Při odstraňování bradavic laserem se používá intenzivní světelný paprsek, který spálí a zničí tkáň bradavice. Jde o celkem běžnou a rychlou metodu, ale na rozdíl od jiných ošetření bradavic ji nelze provádět doma.

Různé druhy ošetření laserem

Pro odstranění bradavic laserem existuje několik různých metod. CO2 lasery, které se používají již mnoho let, mohou být celkem účinné, jsou však spojovány s dlouhotrvající bolestí, dlouhým hojením a zjizvením. Novější technikou je pulzní barvivový laser (PDL), který přeruší krevní cévu, která bradavici vyživuje, spálí virus a simuluje imunitní reakci. Třetí možností je fotodynamická terapie (PDT), která spočívá v nanášení fotosenzitivního krému na bradavici a následném ozáření světlem určité vlnové délky.

Kdo by se měl rozhodnout pro odstranění bradavic laserem?

Velkou většinu bradavic lze ošetřit doma použitím volně prodejných prostředků. Někdy však lékař či dermatolog může doporučit odstranění bradavice laserem:

  • pokud máte bradavici několik let,
  • pokud jste vyzkoušeli mnoho prostředků na odstranění bradavic bez kýženého efektu,
  • pokud je bradavice velmi bolestivá,
  • pokud jsou bradavice velké a rozšířené.

Odstranění bradavic

Existuje několik různých metod pro odstranění bradavic, jaké jsou různé možnosti?

Odstranění bradavic
Rodinný

EndWarts ORIGINAL

Pro celou rodinu

EndWarts ORIGINAL zdravotnický prostředek pro ošetření bradavic, který bradavice účinně vysuší.

EndWarts ORIGINAL
Pečující

EndWarts PEN C

Přesná aplikace

Obsahuje stejně silnou a účinnou kyselinu jako EndWarts ORIGINAL. Tento zdravotnický prostředek byl vyvinut a navržen se zřetelem na potřeby zákazníků. Bezpečná metoda pro pohodlné použití.

EndWarts PEN C

EndWarts FREEZE

Jednorázové ošetření

První zdravotnický prostředek pro domácí ošetření s dostatečně chladným plynem, který zasáhne i ty nejhlubší vrstvy bradavice.

EndWarts FREEZE

Opouštíte stránku EndWarts

Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ opustíte stránku společnosti Viatris a přejdete na stránky třetích stran, za jejichž obsah společnost Viatris nenese zodpovědnost.